Sony Xperia 1 elimizde

Barselona’da düzenlenen MWC fuarı kapsamında tanıtılan Sony Xperia 1, şık tasarımı, 21:9 ekranı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bir telefon. İşte telefonun ilk izlenim videosu.Barselona’da düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı MWC (Mobil Dünya Kongresi – Mobile World Congress) kapsamında tanıtılan Sony Xperia 1, 21:9 ekran oranı, şık tasarımı ve 4K destekli ekranı ile bu sefer olmuş dedirtiyor.

Sony Xperia 1 elimizde!

Fuar kapsamında kısa süre de olsa kullanma imkanı bulduğumuz telefonun ana menüsüne ulaşım imkanı verilmedi. Bu yüzden sadece genel özellikleri ve fiziksel görünüşüne bakabiliyoruz.MWC kapsamında sergilenen telefon Dolb Atmos desteği de sunuyor. Telefonun en önemli özelliği ise 4K Triluminos ekrana sahip olması. Aynı zamanda Sony’nin üç ana kameralı ilk telefonu olan Xperia 1, 21:9 gövde oranı ile oldukça ince ve uzun bir telefon olmuş. Başlangıç fiyatı 1100 dolar olan telefonun önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gelin şimdi telefonun genel görünümünü anlattığımız ve MWC kapsamında ziyaret ettiğimiz Barselona’daki MWC fuarından ilk izlenimlerimize göz atalım aman dikkatiniz bizden ayırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir