Çıkarılabilir ekranlı LG V50 ThinQ 5G kullandık!

Dünyanın çıkarılabilir ekranlı ilk cep telefonu olan LG V50 ThinQ 5G , Barselona’da düzenlenen MWC fuarı kapsamında tanıtıldı. Yeni modelin detaylarına bu videoda bakıyoruz.Dünyanın en büyük mobil teknoljiler fuarı olan MWC kapsamında İspanya’nın Barselona şehrinde tanıtılan LG V50 ThinQ 5G, opsiyon olarak satın alınabilen çıkarılabilir ekranı ile dikkat çeken bir model.

Çıkarılabilir ekranlı LG V50 ThinQ 5G tanıtıldı

İlk bakışta normal bir telefondan farkı olmayan LG V50 ThinQ 5G, sonradan takılan özel kılıf ile iki ekranlı bir telefon haline geliyor. Opsiyon olarak satılan bu ekranın boyutu ise 6.2 inç.Telefon 6.4 inçlik bir ekranı bulunuyor. Bu ekranın çözünürlüğü ise 3120×1440 piksel. OLED teknolojisini kullanan telefonda önde 2, arkada 3 kamera bulunuyor. Öndeki kameralardan biri 8 Megapiksel ve ana kamera görevini görürken diğeri 5 Megapiksel ve alan derinliği kamerası görevini görüyor.

LG V50 ThinQ 5G’nin ana kameraları ise 12, 12 ve 16 Megapiksel çözünürlük sunuyor. İlk 12 Megapiksel kamera ana kamera iken, ikinci 12 Megapiksellik kamera telefoto için kullanılıyor. Üçüncü kamera ise geniş açı görevine sahip.LG V50 ThinQ 5G’de Snapdragon 855 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 6 GB RAM, 128 GB depolama ve microSD bellek kartı destek oluyor.Sonradan satın alınabilecek kılıf sayesinde ekran takılabilen telefonda bu ekranda birçok işlemi yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir